امشب هوا خیلی خوبه.سرد نیست.خنکای ملایمی داره.برای همین بعد از یک هفته تونستم بیام توی حیاط خوابگاه و زیر درخت مورد علاقه ام بشینم و به گل های مورد علاقه ام نگاه کنم قبل از این که پاییز همه ی برگ های این گل ها رو بریزه.خب،این هوای عالی واقعا نیاز بود تا روحیه ام رو دوباره سر جاش بیاره.همین هوا باعث شده که علی رغم این که آشنایان هم آدرس این وبلاگم رو دارن،بیام این جا و آدرس اون یکی وبلاگم رو هم بنویسم.عجیبه.قبلا فکر می کردم هیچ وقت اون یکی وبلاگم رو این جا معرفی نکنم.بعضی از شما آدرس اون یکی وبلاگم رو دارید.فقط نمی دونید اون یکی وبلاگ هم مال منه.خب دوستان،این آدرس وبلاگمه:

sherlock-holmes221b.blog.ir

بله.این وبلاگ هم مال منه.با خودم گفتم چی می شه اگه آشنایانم هم بدونن که این وبلاگ مال منه.باید هنوز امیدوار باشم که مردم به تحقیق و علم و چیزهای مرتبط به این ها علاقه مند باشن.خب.حالا شما می دونید که نویسنده ی این وبلاگ هم منم.

هوا خیلی عالیه.حتی احساس می کنم بوی بی رمق گل ها رو می شه احساس کرد.هوا خیلی خوبه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت آموزش زنبورداری و عسل درمانی sampad طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل تجهيزات و صندلي آرايشگاهي دانلود آهنگ خارجی 2019 میخانه عشق من و تو Erin managers